"POMOHU VÁM VYBUDOVAT PEVNÉ PARTNERSKÉ A OBCHODNÍ VZTAHY A najít váš recept na štěstí"

Jsem si jistá, že jste se někdy ocitli v bodě, kdy stojíte před výzvou, a možná vás přepadly pochyby. Myslím tím chvíle, kdy si kladete otázky ohledně svého směru, vaší energie a vašich výsledků, ať už v podnikání nebo kariéře. Víte, co je na tom nejlepší? Tohle všechno jsou výzvy, které vás mohou posunout dál.

- Ing. Kristýna Hrabáková -
coach a mentor

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Networking pro ženy

Dovolte mi vám pomoci najít tu správnou cestu pro vaše vlastní dobrodružství

Jsem tady, abych vám pomohla získat větší sebedůvěru, zlepšit vaše obchodní výsledky a být pánem svého času. A ano, to všechno může jít ruku v ruce s tím, jak dosáhnout celkové pohody.

Když se naučíte vidět výzvy jako příležitosti, změníte svůj přístup ke svému podnikání a životu.

Ozvěte se mi a společně najdeme cestu, jak dosáhnout toho, co si ve svém životě přejete.

můj příběh

Více než 17 let jsem působila jsem na obchodních odděleních v různých společnostech, ať už v menších či větších, jako obchodní manažer. Řídila jsem zakázky v hodnotě několika desítek milionů a jednala jak s velkými českými společnostmi, tak zahraničními partnery. V posledním zaměstnání jsem více než 8 let pomáhala rozjíždět stovky českých a zahraničních e-shopů, což mi dalo jistý vhled do online podnikání.

Po druhém rodičáku jsem se rozhodla být pánem svého času a rozjela jsem svůj vlastní byznys.

Ve volném čase ráda pracuji na své džungloidně-permakulturní zahrádce, cestuji a setkávám se s přáteli u dobré kávy nebo sushi. Mám ráda dobrodružství v jakékoliv podobě, zajímám se o interiérový design, životní styl hygge, osobní rozvoj, recyklaci, DIY a baví mne plnit si své sny.

moje kompetence pro kouče a mediátora

Při mateřské dovolené jsem absolvovala koučovací výcvik na ČVUT potřebný k mezinárodní akreditaci u ICF (International Coach Federation) a úspěšně jsem ukončila i kurz psychologie na Univerzitě Karlově. Své služby kouče a mentora nabízím úspěšným ženám, maminkám, manažerkám nebo podnikatelkám, ale také menším firmám, které potřebují zlepšit své obchodní výsledky.

Jsem zakladatelka projektu Networking pro ženy, jehož cílem je společný růst, navazování obchodní spolupráce, získávání referencí, vzdělávání a podpora žen podnikatelek v tomto turbulentním a rychle měnícím se podnikatelském prostředí. 

Jsem členem mezinárodní organizace koučů EMCC Global a EMCC Czech and Slovak.
Řídím se etickým kodexem ICF. Koučuji online nebo osobně v Ostrovní ulici na Praze 1.

Získala jsem akreditaci v oboru mediace u velmi uznávané přední české mediátorky Kateřiny Bělkové. Specializuji se na spory v obchodních a osobních vztazích.

Společně se svým manželem jsem založila společnost zabývající se kybernetickou bezpečností, kde působím v roli provozní ředitelky a jednatelky.

REFERENCE NA SPOLUPRÁCI

Úvodní konzultace zdarma

Nezávazně a zdarma si sjednejte úvodní schůzku v rozsahu cca 30 minut, na které vám vše vysvětlím a umožním "ochutnat si", jak probíhá koučovací sezení. Úvodní schůzka může proběhnout osobně, po telefonu nebo přes Google Meet.