networking pro ženy

StAŇ se součástí skupiny
Networking pro ženy

Chceš být v obraze o tom, jaké networkingy pořádám? Ve skupině se můžeš přihlásit na neformální i formální networkingová setkání, vysílání zdarma a online pokec s ostatníma podnikatelkama.

Chceš být v obraze?

Přihlašte se k odběru novinek ze světa obchodu, rozvoje podnikání a networkingu. Novinky posílám 1x měsíčně.

NETWORKING NENÍ JEN O ZÍSKÁVÁNÍ NOVÝCH KONTAKTŮ

Je o budování dlouhodobých vztahů, sdílení zkušeností a vzájemné podpoře. Naučím Vás, jak efektivně rozvíjet svou síť kontaktů a těžit z kvalitních vztahů, které vám otevřou dveře k novým příležitostem a úspěchu."

Podpora a Inspirace
Můžete se učit od dalších úspěšných žen, sdílet své vlastní příběhy a nalézt motivaci pro další rozvoj vašeho podnikání.

Příležitosti pro rozvoj
Networking vám umožní najít ženy s podobnými cíli a hodnotami, s nimiž můžete spolupracovat na úspěšném projektu.

Zvýšená viditelnost a budování brandu
Podnikatelky mohou sdílet svou expertízu, dovednosti a znalosti s ostatními, což může přilákat nové klienty a příležitosti.

Emocionální podpora

Život podnikatelky může být náročný. Můžete sdílet své výzvy a obavy s těmi, kdo rozumí vašim zkušenostem a nabídnou vám podporu a rady.

co o networkingu říkají účastnice

Networking v klubu Lady Byznys je pro mě příležitost se seberealizovat, zlepšovat své prezentační dovednosti a sdílet byznysová témata.

Iveta Krnáčová
CEO Enviromental Joy, s.r.o.

Díky networkingu pro ženy pravidelně získávm nové klienty do svého kosmetického studia a nacházím cesty pro rozvoj mého podnikání, které jsem předtím neviděla.

Pavla Šauer Matoušová
Kosmetika SPA

Tvoje netwokingy jsou pro mě možnost načerpat trochu ženské energie ve světě mužů, ve kterém se pohybuji každý den.

Kristýna Pešková
Digital Strategist, SolidPixels

Střípky z akcí

NEVÍTE, CO OD NETWORKINGU ČEKAT

Nezávazně a zdarma si sjednejte úvodní schůzku v rozsahu cca 30 minut, na které vám vše vysvětlím a umožním "ochutnat si", jak probíhá koučovací sezení. Úvodní schůzka může proběhnout osobně, po telefonu nebo přes Google Meet.